Informacje

Buty adidas FortaRun Boa Atr K to przykład doskonałego obuwia, które zostało stworzone z myślą o młodych poszukiwaczach przygód lubiących piesze wędrówki. Doskonale sprawdzą się na każdym placu zabaw.

 

Cechy charakterystyczne:

 

- CHOLEWKA -

Wodoodporna cholewka z siateczki chroni przed deszczem i śniegiem. Cholewka w 50% wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu. Model nie zawiera nowo wyprodukowanego poliestru.

- PODESZWA -

Wysokoprzyczepna gumowa podeszwa zewnętrzna zapewnia bezpieczeństwo stopom na każdej nawierzchni. Trawa, ziemia i chodniki to żadne wyzwania dzięki przyczepności i lekkiej amortyzacji Cloudfoam.

- ZAPIĘCIE -

BOA® Fit składa się z regulowanego pokrętła, mocnego i lekkiego sznurowadła oraz niepowodujących tarcia zaczepów. BOA® to gwarancja optymalnego i stabilnego dopasowania obuwia do stopy – przez cały dzień. But zapina się pokrętłem, którego lekkie uniesienie ponownie rozluźnia sznurowadło. BOA® Fit System poprawia krążenie krwi w stopach poprzez eliminację punktów nacisku w obuwiu. Zapewnia to wysoki poziom komfortu i wydajności podczas użytkowania.

- WNĘTRZE -

W środku buta znajduje się wkładka OrthoLite®, która zapewnia wsparcie naturalnej struktury stopy. Wkładka posiada właściowości antybakteryjne. Zapewnie optymalny przepływ powietrza – umożliwia odprowadzenie wilgoci i nadmiernego ciepła, sprawiając, że stopy są utrzymywane w suchym środowisku.

 

 

Nasze propozycje kolorystyczne:

Buty adidas FortaRun Boa Atr K (FZ5473) Buty adidas FortaRun Boa Atr K (FZ5472)

 

 

↓ ↓ ↓ Zobacz buciki na naszym kanale na YouTube ↓ ↓ ↓

 


Pamiętajcie, że nasi doświadczeni sprzedawcy również służą swoją pomocą. W godzinach pracy możecie uzyskać wszystkie potrzebne informacje dzwoniąc pod numer: + 48 509 608 743 lub szukać kontaktu na naszym fanpage na Facebook.com/ButyDlaMalucha


Zobacz artykuły powiązane tematycznie:


Ocena: 5