Informacje

Szukacie trwałych i wygodnych bucików do biegana dla swojego malucha - fana najbardziej znanej na świecie myszki z kreskówki?

Oto one:

Stworzona przez Disneya Myszka Mickey może towarzyszyć Twojemu dziecku podczas zabawy, spaceru i biegania. Zapięcie na rzep i elastyczne, niewiązane sznurowadła nie będą spowalniać ich w biegu.


 

 

Cechy charakterystyczne:

 

- CHOLEWKA -

Tworzy ją siateczka o drobnych oczkach, które zapewniają dobrą przewiewność. Niski profil cholewki pozwala swobodnie poruszać stopami w kostkach, a miękki języczek nie uwiera górnej części stopki i dokładnie do niej przylega. Duża głowa Myszki Mickey ozdabia bok, a jej słynna rękawiczka widnieje na języku. Ten produkt jest wykonany z Primegreen, linii wysokiej jakości materiałów pochodzących z recyklingu. Cholewka wykonana w 50% z materiałów pochodzących z recyklingu. Model nie zawiera nowo wyprodukowanego poliestru. 

 

- PODESZWA -

Gumowa podeszwa zewnętrzna gwarantuje dobrą amortyzację.

 

- ZAPIĘCIE -

Model posiada regulowany, długi pasek z rzepem oraz elastyczne sznurówki, które ułatwiają odpowiednie dopasowanie stopki dziecka. To wszystko sprawia, że buciki zdejmuje się i wkłada bardzo szybko oraz bezproblemowo.

 

- WNĘTRZE -

Wypełnione jest przyjaznym dla skóry materiałem tekstylnym, który zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wkładka, która znajduje się w środku jest elastyczna, samoprofilująca się i dopasowuje się do stopy dziecka. Ponadto jest wymienna i w razie potrzeby można zamienić ją na inną, dokupioną w sklepie specjalistycznym.


Pozostawiając dziecko w przedszkolu na kilka lub kilkanaście godzin bardzo ważny jest odpowiedni dobór bucików dla dziecka. Poza krótkim epizodem związanym z drzemką, dziecko resztę czasu chodzi, biega, siedzi "po turecku", dlatego buciki powinny być łatwe do założenia przez dziecko. Taki jest właśnie model z kolekcji FortaRun Mickey.

 

 

↓ ↓ ↓ Zobacz buciki na naszym kanale na YouTube ↓ ↓ ↓


Pamiętajcie, że nasi doświadczeni sprzedawcy również służą swoją pomocą. W godzinach pracy możecie uzyskać wszystkie potrzebne informacje dzwoniąc pod numer: + 48 509 608 743 lub szukać kontaktu na naszym fanpage na Facebook.com/ButyDlaMalucha


Zobacz artykuły powiązane tematycznie:


Ocena: 5