Informacje

Styl z kortów z lat 70. wkracza do świata mody. W inspirowanych tenisową klasyką butach Grand Court dla dzieci współczesny komfort współgra z lekką amortyzacją.

 

Cechy charakterystyczne:

 

- CHOLEWKA -

Gładka, ze skóry syntetycznej. Z tyłu cholewki ulokowany jest tzw. zapiętek, czyli usztywniony element cholewki, który ma za zadanie utrzymać piętę w tej samej pozycji w bucie i zapobiec jej przesuwaniu się na boki.

Niski profil cholewki pozwala swobodnie poruszać stopami w kostkach, a miękki języczek nie uwiera górnej części stopki i dokładnie do niej przylega. Kolorowe 3 paski wykańczają cholewkę.

 

- PODESZWA -

Gumowa podeszwa zewnętrzna zapewnia przyczepność na każdej powierzchni.

- ZAPIĘCIE -

Buty adidas Grand Court  mają elastyczne sznurowadła z paskiem co sprawia, że łatwo je założyć i zdjąć.

Buty adidas Grand Court C (EF0109)

Występuję jeszcze drugi model Grand Court, który posiada zapięcie z paskami na rzepy.

Buty adidas Grand Court I (EF0118) 

 

- WNĘTRZE -

Wypełnione jest przyjaznym dla skóry materiałem tekstylnym, który zapewnia wysoki komfort użytkowania. Lekka wkładka z pianki EVA, która znajduje się w środku jest elastyczna, samoprofilująca się i dopasowuje się do stopy dziecka. Ponadto jest wymienna i w razie potrzeby można zamienić ją na inną, dokupioną w sklepie specjalistycznym.

Pozostawiając dziecko w przedszkolu na kilka lub kilkanaście godzin bardzo ważny jest odpowiedni dobór bucików dla dziecka. Poza krótkim epizodem związanym z drzemką, dziecko resztę czasu chodzi, biega, siedzi "po turecku", dlatego buciki powinny być łatwe do założenia przez dziecko. Takie właśnie są modele z kolekcji Grand Court . W naszej ofercie posiadamy takie wersje kolorystyczne:

 

   Buty adidas Grand Court C (EF0109)  Buty adidas Grand Court C (EF0108) Buty adidas Grand Court C (EG3811) Buty adidas Grand Court C (FW1275) 

 

Buty adidas Grand Court I (GY3492) Buty adidas Grand Court I (EF0118) Buty adidas Grand Court I (EF0117) Buty adidas Grand Court I (FZ3229) Buty adidas Grand Court I (EG3815) Buty adidas Grand Court I (GZ7616)

Zobacz całą kolekcję adidas Grand Court >>>kliknij<<<


Pamiętajcie, że nasi doświadczeni sprzedawcy również służą swoją pomocą. W godzinach pracy możecie uzyskać wszystkie potrzebne informacje dzwoniąc pod numer: + 48 509 608 743 lub szukać kontaktu na naszym fanpage na Facebook.com/ButyDlaMalucha


Zobacz artykuły powiązane tematycznie:


Ocena: 5