Informacje

Buty adidas Tensaur I to przykład doskonałego obuwia, które zostało stworzone z myślą o młodych, aktywnych dzieciakach, ceniących sobie klasyczny wygląd.

 

Cechy charakterystyczne:

 

- CHOLEWKA -

Gładka, z powlekanej skóry, która zapewnia wytrzymałość. Z tyłu cholewki ulokowany jest tzw. zapiętek, czyli usztywniony element cholewki, który ma za zadanie utrzymać piętę w tej samej pozycji w bucie i zapobiec jej przesuwaniu się na boki. Niski profil cholewki pozwala swobodnie poruszać stopami w kostkach, a miękki języczek nie uwiera górnej części stopki i dokładnie do niej przylega.

 

- PODESZWA -

Gumowa podeszwa zewnętrzna zapewnia przyczepność na każdej powierzchni.

 

- ZAPIĘCIE -

Model posiada regulowane paski z rzepami, które ułatwiają odpowiednie dopasowanie stopki dziecka. To wszystko sprawia, że buciki zdejmuje się i wkłada bardzo szybko oraz bezproblemowo.

 

- WNĘTRZE -

Wypełnione jest przyjaznym dla skóry materiałem tekstylnym, który zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wkładka, która znajduje się w środku jest elastyczna, samoprofilująca się i dopasowuje się do stopy dziecka. Ponadto jest wymienna i w razie potrzeby można zamienić ją na inną, dokupioną w sklepie specjalistycznym.

 

Pozostawiając dziecko w przedszkolu na kilka lub kilkanaście godzin bardzo ważny jest odpowiedni dobór bucików dla dziecka. Poza krótkim epizodem związanym z drzemką, dziecko resztę czasu chodzi, biega, siedzi "po turecku", dlatego buciki powinny być łatwe do założenia przez dziecko. Takie właśnie są modele z kolekcji adidas Tensaur I. W naszej ofercie posiadamy takie wersje kolorystyczne:

 

adidas tensaur i biało-niebieskieadidas tensaur i czerwono-niebieskieadidas tensaur i granatowo-białeadidas tensaur i czarno-białe Buty adidas Tensaur I (S24052) Buty adidas Tensaur I (S24059) Buty adidas Tensaur I (H00159) Buty adidas Tensaur I (GW9079) Buty adidas Tensaur I (GW9081)

 

Zobacz całą kolekcję adidas Tensaur >>>kliknij<<<


Pamiętajcie, że nasi doświadczeni sprzedawcy również służą swoją pomocą. W godzinach pracy możecie uzyskać wszystkie potrzebne informacje dzwoniąc pod numer: + 48 509 608 743 lub szukać kontaktu na naszym fanpage na Facebook.com/ButyDlaMalucha


Zobacz artykuły powiązane tematycznie:


Ocena: 0