Informacje

Już niebawem zaczynie się powrót do żłobka, przedszkola i szkoły, a co za tym idzie, za moment rozpoczniecie przygotowania. 

 

Wygodne buty na WF – czym kierować się przy ich wyborze?

Odpowiednie buty na WF muszą spełniać kilka kategorii. Po pierwsze muszą zapewnić odpowiednią wygodę, na którą składa się zarówno odpowiedni poziom amortyzacji, wsparcia, a także stabilizacji stopy podczas wykonywania dynamicznych ćwiczeń, chroniąc przed kontuzjami. Elementem, na który warto zwrócić uwagę, jest również wentylacja, także stawiajcie na buty wyposażone w siateczkę. Kolejnym często obowiązkowym elementem jest jasna podeszwa, lub gwarancja ze strony producenta, że outsole nie pozostawia śladów – w większości przypadków dowiecie się tego z opisu produktu. Co więcej, oprócz spraw typowo technicznych liczy się również design obuwia sportowego, który dodatkowo zmotywuje Wasze dzieci do aktywności fizycznej. Przed zakupem warto skonsultować to z pociechą.

https://butydlamalucha.pl/menu/back-to-school/buty-dla-juniora

Klasyczne tenisówki na co dzień – buty do przedszkola.

https://butydlamalucha.pl/menu/back-to-school/buty-do-przedszkola

Klasyczne tenisówki na co dzień – buty do szkoły.

https://butydlamalucha.pl/menu/back-to-school/buty-do-szkoly

Ubrania młodzieżowe - co kupić do szkoły?

Podstawą stylizacji są koszulki i bluzy, często też czapki.
Dziecko, które trafia do pierwszych klas szkoły podstawowej czy średniej już po kilku dniach może zmienić swoje upodobania co do noszonego struku. Nawet jak ma swoje ulubione koszulki, bluzy czy też spodnie, to pod wpływem kolegów czy koleżanek z klasy, nagle może zmienić swój styl. Nikt nie chce się za bardzo wyróżniać i odstawać od rówieśników, z którymi przebywa przez większą część dnia. Na początek może wystarczyć zakup klasycznej, markowej bluzy i koszulki. Nie kupujcie na zapas. Poczekajcie kilka dni, niech dziecko opowie, w czym chodzą rówieśnicy, jakie marki są na topie.

https://butydlamalucha.pl/menu/back-to-school/odziez-do-szkoly

Sprawdź bogatą ofertę plecaków, którą przygotowaliśmy z myślą o starszych i o tych najmłodszych.

https://butydlamalucha.pl/menu/back-to-school/akcesoria/plecaki

Ocena: 5