Informacje

Buty dla dziecka marki Bartek, trzewiki ocieplane 100% wełną w różnych wariantach kolorystycznych. Buciki wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniających maksymalny komfort użytkowania. Podeszwa w butach dla dzieci Bartek zapewnia prawidłowy rozwój stopy dziecka. Modne i wygodne buty, które będą idealnym dodatkiem do jesienno-zimowej stylizacji.

 

Cechy charakterystyczne:

- CHOLEWKA -

Cholewka ze skóry naturalnej to miękki i bezpieczny materiał, który daje gwarancje wygody i komfortu nawet przy długich jesienno-zimowych spacerach. Jeśli chcesz mieć pewność, że buty Twojego dziecka przetrwają cały sezon jesienno-zimowy, postaw na ten model.

- PODESZWA -

Podeszwa została wykonana z trwałego i wysokogatkunkowego tworzywa. Termoplastyczny kauczuk jest odporny na temperatury, nie pęka oraz zapewnia dobrą przyczepność na każdej powierzchni, dzięki właściwościom antypoślizgowym.

- ZAPIĘCIE -

Buty zapinane na rzep są proste i szybkie w zakładaniu. Trudno o wygodniejszy rozwiązanie.

- WNĘTRZE -

Wnętrze butów obszyto mięciutką i ciepłą wełną, dzięki której stopy dziecka nie przemarzną. W środku znajduje się różwnież ciepła, wełniana wkładka to dodatkowe odizolowanie młodych stóp od zimnego podłoża.

 

Buty dla dziecka marki Bartek, trzewiki ocieplane 100% wełną:

Bartek Trzewiki jasnoróżowe Bartek Trzewiki brązowe Bartek Trzewiki granatowe


Pamiętajcie, że nasi doświadczeni sprzedawcy również służą swoją pomocą. W godzinach pracy możecie uzyskać wszystkie potrzebne informacje dzwoniąc pod numer: + 48 509 608 743 lub szukać kontaktu na naszym fanpage na Facebook.com/ButyDlaMalucha


Zobacz artykuły powiązane tematycznie:


Ocena: 5