Informacje

Buty dla dziecka marki Bartek, ocieplane trzewiki z futerkiem w różnych wariantach kolorystycznych. Buciki wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniających maksymalny komfort użytkowania. Podeszwa w butach dla dzieci Bartek zapewnia prawidłowy rozwój stopy dziecka. Modne i wygodne buty dla małej dziewczynki, które będą idealnym dodatkiem do jesienno-zimowej stylizacji.

 

Cechy charakterystyczne:

 

- CHOLEWKA -

Zamszowa cholewka to miękki i bezpieczny materiał, który daje gwarancje wygody i komfortu nawet przy długich jesienno-zimowych spacerach. Twoje dziecko nie obetrze stóp podaczas pieszych wędrówek.

- PODESZWA -

Podeszwa została wykonana z trwałego i wysokogatkunkowego tworzywa. Termoplastyczny kauczuk jest odporny na temperatury, nie pęka oraz zapewnia dobrą przyczepność na każdej powierzchni, dzięki właściwościom antypoślizgowym.

- ZAPIĘCIE -

Praktyczne i modne wiązanie w postaci sznurówek oraz zamka daje gwarancję idealnego dopasowania.

- WNĘTRZE -

Wnętrze butów oraz wkładkę wykonano z miękkiego, trwałego i ultra-ciepłego filcu, który jest wyjątkowo izolującym materiałem. Dzięki temu stopa dziecka nie zmarznie nawet podczas długich spacerów.

Buty dla dziecka marki Bartek, trzewiki ocieplane z futerkiem:

Bartek Profilaktyczne Trzewiki Ocieplane różowe Bartek Profilaktyczne Trzewiki Ocieplane granatowe Bartek Profilaktyczne Trzewiki Ocieplane srebrne Bartek Profilaktyczne Trzewiki Ocieplane czarne 


Pamiętajcie, że nasi doświadczeni sprzedawcy również służą swoją pomocą. W godzinach pracy możecie uzyskać wszystkie potrzebne informacje dzwoniąc pod numer: + 48 509 608 743 lub szukać kontaktu na naszym fanpage na Facebook.com/ButyDlaMalucha


Zobacz artykuły powiązane tematycznie:


Ocena: 5