Premiery

Black Friday 2019!

Co to takiego ten Black Friday?

Black Friday to dzień największych wyprzedaży w roku. Czarny Piątek przywędrował do Europy aż z Ameryki. Wypada zawsze w pierwszy piątek po obchodzonym tam Dniu Dziękczynienia. Stał się też nieoficjalnym początkiem gorączki przedświątecznych zakupów. W tym roku szalone wyprzedaże wypadają 29 listopada 2019 r.

 

Black Friday w ButyDlaMalucha.pl

Nasz zespół przygotowuje na ten dzień dla Ciebie najlepsze promocje. Chcemy, aby zakupy w tym dniu były dla Ciebie niezwykle przyjemne i udane. Znajdziesz u nas produkty dla malucha, juniora, mamy i taty. Buciki, buty, odzież i akcesoria w najniższych w tym roku cenach. I to wszystko już w piątek 29 listopada 2019 r.

Pomyślisz: po co mi buty dla dziecka, skoro na zimę już mam, a do wiosny jeszcze daleko?

Po pierwsze: do sezonu wiosennych zakupów pozostaje ok. 2 miesiące.

Po drugie: wiosną takich cen z pewnością nie będzie – zdążymy wszystko wyprzedać.

Po trzecie: stopka rośnie dziecko średnio ok. 1 cm w ciągu roku. Zatem do wiosny może być dłuższa o ok. 3 mm. Standardowo, kupując buciki dla dziecka, rzeczywista długość wkładki powinna być o ok. 1 cm dłuższa od stopki dziecka. A kupując podczas Black Friday, możesz zwiększyć tę różnicę do ok. 1,5 cm.

Po czwarte: w ofercie są też dresiki, koszulki, plecaki, piłki, worki na buty, skarpetki, czapki. A to wszystko może już być gwiazdkowym prezentem! Kupisz szybciej, będziesz miała święty spokój przed świętami :)

 

Jeśli to dla Ciebie za mało, to w Black Friday dołożymy jeszcze coś extra – zapraszamy!

Prezentowane na naszym Facebooku produkty sprzedajemy tylko w naszym serwisie internetowym ButyDlaMalucha.pl

 

Zobacz najnowsze premiery
Ocena: 0