Informacje

Produkty marki DEAR SOPHIE powstały z myślą o dzieciach. Dziewczynkach i chłopcach, młodszych i troszkę starszych. To polska marka, którą tworzą rodzice, którzy wiedzą, jak ważne jest, by dziecko na co dzień czuło się dobrze i komfortowo. Ale DEAR SOPHIE to też zdolni Graficy i Projektantka, którzy wiedzą, że minimalizm - jak nic innego - może pozwolić dziecku rozwinąć wyobraźnię. Ten minimalizm - proste formy, neutralna paleta kolorów, oryginalne printy - to myśl przewodnia naszych projektów. Do tego najwyższa jakość materiałów, z których szyjemy oraz inspiracje czerpane z natury – i powstaje pełny obraz marki, którą oddajemy w Wasze ręce.

 

Cechy charakterystyczne:

Bluzy z kapturem 

- Bluza posiada duży kaptur, który chroni przed wiatrem i chłodem - doskonała opcja dla tych, którzy nie lubią nosić czapek.

- Wzór jest naniesiony na ubranko metodą sitodruku.

- Materiał wykonany z przędzy organicznej jest przyjazny nawet dla alergików.

- Bezniklowany zamek z zabezpieczeniem pod szyją umożliwia szybkie i łatwe ubieranie maluszka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pamiętajcie, że nasi doświadczeni sprzedawcy również służą swoją pomocą. W godzinach pracy możecie uzyskać wszystkie potrzebne informacje dzwoniąc pod numer: + 48 509 608 743 lub szukać kontaktu na naszym fanpage na Facebook.com/ButyDlaMalucha


 


Ocena: 0