Informacje

Wybraliśmy jedną, jak nam się wydaje, bardzo przemyślaną linię produktów, która spełniła nasze oczekiwania ze względu na:

- wygodę

- łatwe wkładanie

- komfort użytkowania

 

WYGODA

Dziecko w przedszkolu spędza od 8 do 12 godzin. Poza krótkim epizodem związanym z drzemką, resztę czasu chodzi, biega, siedzi "po turecku". Nasze buciki mają miękką cholewkę, odpowiednio usztywnioną przy kostce. Do tego bardzo oryginalna podeszwa. Została tak wykonana, aby nie ograniczać dziecku ruchów, nawet podczas siedzenia na dywanie, nie tracąc niczego ze stabilności podczas chodzenia. Antypoślizgowa, dobrze trzyma się podłoża.

 

ŁATWE WKŁADANIE

Na pozostawienie dziecka w przedszkolu mamy zazwyczaj tylko chwilkę. Zapełniony parking i zaparkowaliśmy na "zakazie", tłok w szatni, dziecko zaczynające płakać na myśl o zostawieniu go w przedszkolu itd. Ci co przerobili, wiedzą o co chodzi.  Poza tym, dziecko np. po leżakowaniu, powinno być już samodzielne i samo włożyć sobie buciki. Nasze buciki wkłada się bardzo szybko i bez problemów. W modelach z elastycznymi sznurówkami języczek bez problemów można przesunąć do przodu i włożyć stopkę, a modele bez elastycznych sznurówek "otwierają" się tak bardzo, że bez problemy wejdzie tam stopka z bardzo wysokim podbiciem lub w grubej skarpetce. W wielu modelach całość na górze spina dodatkowo szeroki i wygodny rzep.

 

KOMFORT UŻYTKOWANIA

Znaczna cześć rodziców, w "trosce" o zdrowie dziecka, zazwyczaj przegrzewa malucha. Dotyczy to zarówno odzieży jak i bucików. Większość maluchów, jak jest tylko okazja, zdejmuje buciki i biega z gołymi stopkami. W przedszkolu jest temperatura pokojowa, więc buciki powinny być dobrze wentylowane. W naszym modelach zastosowano na cholewkach i języku materiał, znakomicie sprawdzający się jako tkanina "oddychająca".

 


Mamy blisko 30-letnie doświadczenie w sprzedaży obuwia dla dzieci. Od samego początku, najważniejszymi testerami butów były i są nadal nasze własne dzieci. 


Pamiętajcie, że nasi doświadczeni sprzedawcy również służą swoją pomocą. W godzinach pracy możecie uzyskać wszystkie potrzebne informacje dzwoniąc pod numer: + 48 509 608 743 lub szukać kontaktu na naszym fanpage na Facebook.com/ButyDlaMalucha

Ocena: 5