Informacje

Sandały dla dziecka KangaROOS KI-Rock Lite EV są to buty wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniających maksymalny komfort użytkowania. Podeszwa w sandałach KangaROOS KI-Rock Lite EV zapewnia prawidłowy rozwój stopy dziecka.

To perfekcyjny model na lato. Po powrocie z wakacji nie chowaj ich do szafy, sprawdzą się również w żłobku lub przedszkolu jako kapcie.

 

Cechy charakterystyczne:

 

- CHOLEWKA -

Cholewka sandałów wykonana jest z miękkiego i elastycznego materiału, który idealnie dopasowuje się do małych stóp dziecka.

 

- PODESZWA -

Podeszwa zewnętrzna wykonana jest z wysokogatunkowego tworzywa, dzięki niej zapewnisz swojemu maluchowi bezpieczeństwo. Podeszwa jest wykonana z solidnego i trwałego materiału.

 

- ZAPIĘCIE -

Wygodny pasek na rzep na wysokości kostek, ułatwia zakładanie i zdejmowanie sandałków. 

 

- WNĘTRZE -

Dzięki dodatkowej warstwie materiału wewnątrz, zapobiegniesz powstaniu otarć na stopach dziecka. Sandałki wyposażone są w miękką elastyczną, materiałową wkładkę. 

 

Pozostawiając dziecko w przedszkolu na kilka lub kilkanaście godzin bardzo ważny jest odpowiedni dobór bucików dla dziecka. Poza krótkim epizodem związanym z drzemką, dziecko resztę czasu chodzi, biega, siedzi "po turecku", dlatego buciki powinny być łatwe do założenia przez dziecko. Taki właściwie jest model KangaROOS KI-Rock Lite EV.

Model ten doczekał się wielu wariantów kolorystycznych, w naszej ofercie znajdziecie takie:

 

Buty KangaROOS KI-Rock Lite EV (020580004303)Buty KangaROOS KI-Rock Lite EV (020580002199)Buty KangaROOS KI-Rock Lite EV (020580002200)Buty KangaROOS KI-Rock Lite EV (020580004304)Buty KangaROOS KI-Rock Lite EV (020580002007)

 

↓ ↓ ↓ Zobacz buciki na naszym kanale na YouTube ↓ ↓ ↓


Pamiętajcie, że nasi doświadczeni sprzedawcy również służą swoją pomocą. W godzinach pracy możecie uzyskać wszystkie potrzebne informacje dzwoniąc pod numer: + 48 509 608 743 lub szukać kontaktu na naszym fanpage na Facebook.com/ButyDlaMalucha


Zobacz artykuły powiązane tematycznie:


Ocena: 5