Informacje

Nike Air Max 90 Leather od lat cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci na całym świecie, wzorując się na modelach dla dorosłych. Ich ponadczasowej sylwetki nie da się pomylić z żadnym innym modelem. W modelach dla dzieci zastosowano dokładnie taką samą, oczywiście w zmniejszonej wersji, technologię Nike Air w postaci elastycznej poduszeczki wypełnionej skompresowanym powietrzem.  

 

Cechy charakterystyczne:

 

- CHOLEWKA - 

Wykonana z naturalnej skóry licowej z syntetycznymi nakładkami zapewnia trwałość i wsparcie. Z tyłu cholewki ulokowany jest tzw. zapiętek, czyli usztywniony element cholewki, który ma za zadanie utrzymać piętę dziecka w tej samej pozycji w bucie i zapobiec jej przesuwaniu się na boki. Charakterystycznym elementem jest oczywiście poduszka gazowa Max Air umiejscowiona w zapiętku, która gwarantuje ochronę przed wstrząsami.

 

- PODESZWA -

Podeszwa środkowa jest pełnowymiarowa i wykonana z pianki Phylon, co świadczy o dobrej stabilności. Gumowa podeszwa zewnętrzna z waflowym bieżnikiem nadaje butom trwałości i zapewnia dziecku dobrą przyczepność na każdej powierzchni, a elastyczne nacięcia umożliwiają stopie dziecka naturalny ruch. Przednia część podeszwy jest wydłużona i zaciągnięta lekko do góry. Ten element stanowi osłonę zarówno dla paluszków dziecka jak i chroni przednią część buta przez uszkodzeniami.

 

- ZAPIĘCIE -

Wyższa podeszwa wymaga klasycznego wiązania na sznurówki. W ten sposób zasznurowane buciki dają nam pewność, że stopka dziecka jest stabilnie osadzona i nie będzie się przesuwała podczas chodzenia. Splot, z którego wykonana jest sama sznurówka, utrudnia samorozwiązanie się podczas chodzenia.

 

- WNĘTRZE - 

Wypełnione jest przyjaznym dla skóry materiałem tekstylnym, który zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wkładka, która znajduje się w środku jest elastyczna, samoprofilująca się i dopasowuje się do stopy dziecka.

 

Innowacyjne rozwiązanie, jakim jest umieszczenie poduszki gazowej Max Air w zapiętku przyczyniło się do tego, że buty idealnie użytkuje się na co dzień, zapewniając dziecku maksymalny komfort użytkowania. Model Nike Air Max 90 Leather doczekał się wielu wariantów kolorystycznych, więc każdy rodzic z pewnością znajdzie odpowiedni kolor dla swojego dziecka.


Pamiętajcie, że nasi doświadczeni sprzedawcy również służą swoją pomocą. W godzinach pracy możecie uzyskać wszystkie potrzebne informacje dzwoniąc pod numer: + 48 509 608 743 lub szukać kontaktu na naszym fanpage na Facebook.com/ButyDlaMalucha


Zobacz artykuły powiązane tematycznie:


Ocena: 0