Informacje

Dziecięce buty Nike Blazer Mid 77 pełnymi garściami czerpią inspirację z koszykarskiego dziedzictwa marki. Idealny model na spacery po mieście - są modne, wygodne i solidne.

 

Cechy charakterystyczne:

 

- CHOLEWKA -

Cholewka wykonana jest ze skóry naturalnej, posiada miękki kołnierz. Dodatkowo jest jeszcze wzbogacony o materiałową oddychającą wyściółkę. Niepowtarzalny styl to zasługa umieszczonego z boku cholewki Swoosha.

- PODESZWA -

Wykonana z gumy podeszwa zapewnia doskonałą przyczepność. 

 

- ZAPIĘCIE -

Ze względu na sposób zapięcia buty są bardzo wygodne w zakładaniu oraz zdejmowaniu. Przy sznurowaniu dodatkową funkcję pełni rzep po obu stronach, który zapewnia idealne dopasowanie do stopy dziecka.

 

- WNĘTRZE -

Wypełnione jest przyjaznym dla skóry materiałem tekstylnym, który zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wkładka, która znajduje się w środku jest elastyczna, samoprofilująca się przez co doskonale dopasowuje się do stopy.

 

 

↓ ↓ ↓ Zobacz buciki na naszym kanale na YouTube ↓ ↓ ↓


Pamiętajcie, że nasi doświadczeni sprzedawcy również służą swoją pomocą. W godzinach pracy możecie uzyskać wszystkie potrzebne informacje dzwoniąc pod numer: + 48 509 608 743 lub szukać kontaktu na naszym fanpage na Facebook.com/ButyDlaMalucha


Zobacz artykuły powiązane tematycznie:


Ocena: 5