Informacje

Nike Flex Runner (TD) to przykład doskonałego obuwia, które zostało stworzone z myślą o młodych, aktywnych dzieciakach, ceniących sobie klasyczny wygląd. 

 

Cechy charakterystyczne:

 

- CHOLEWKA -

Wykonana z elastycznego materiału tekstylnego ze skórzanymi wstawkami po bokach, zwiększającymi stabilność i wsparcie. Z tyłu cholewki ulokowany jest tzw. zapiętek, czyli usztywniony element cholewki, który ma za zadanie utrzymać piętę w tej samej pozycji w bucie i zapobiec jej przesuwaniu się na boki. Niski profil cholewki pozwala swobodnie poruszać stopami w kostkach, a miękki języczek nie uwiera górnej części stopki i dokładnie do niej przylega.

 

- PODESZWA -

Jest z miękkiej i wytrzymałej pianki, która jest elastyczna i posiada dobrą amortyzację.

 

- WNĘTRZE -

Wypełnione jest przyjaznym dla skóry materiałem tekstylnym, który zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wkładka, która znajduje się w środku jest elastyczna, samoprofilująca się i dopasowuje się do stopy dziecka. Ponadto jest wymienna i w razie potrzeby można zamienić ją na inną, dokupioną w sklepie specjalistycznym. 

 

- ZAPIĘCIE -

Buty mają wsuwaną konstrukcię z elastycznymi paskami. To sprawia, że ich zakładanie i zdejmowanie jest szybkie oraz bezproblemowe. 

 

Pozostawiając dziecko w przedszkolu na kilka lub kilkanaście godzin bardzo ważny jest odpowiedni dobór bucików dla dziecka. Poza krótkim epizodem związanym z drzemką, dziecko resztę czasu chodzi, biega, siedzi "po turecku", dlatego buciki powinny być łatwe do założenia przez dziecko. Takie właśnie są modele z kolekcji Nike Flex Runner (TD). Model ten doczekał się wielu wariantów kolorystycznych, a w naszej ofercie znajdziecie takie:

 

nike flex runner (td) czarno-białenike flex runner (td) różowo-fioletowenike flex runner (td) granatowo-niebieskienike flex runner (td) szaro-różowehttps://blob.sxv.pl/shops/media/f1000/2020/nike/183843/buty-nike-flex-runner-lil-td-dd1227-400-60ab50153337a.jpghttps://blob.sxv.pl/shops/media/f1000/2020/nike/183822/buty-nike-flex-runner-td-at4665-019-60aa7bea80419.jpg

 

Modele dla starszaka można znaleźć tutaj >>>kliknij<<<

 

↓ ↓ ↓ Zobacz buciki na naszym kanale na YouTube ↓ ↓ ↓


Pamiętajcie, że nasi doświadczeni sprzedawcy również służą swoją pomocą. W godzinach pracy możecie uzyskać wszystkie potrzebne informacje dzwoniąc pod numer: + 48 509 608 743 lub szukać kontaktu na naszym fanpage na Facebook.com/ButyDlaMalucha


Zobacz artykuły powiązane tematycznie:


Ocena: 5