Informacje

Nike Force 1 '18 (TD) nawiązują do klasycznego fasonu i wygody modelu Air Force 1, którego historia sięga aż 1982 r. 

 

Cechy charakterystyczne:

 

- CHOLEWKA - 

Lekka, wykonana ze skóry naturalnej, świadczy o wytrzymałości i doskonałym wsparciu. Cholewka o niskim profilu oraz tekstylna, amortyzowana wyściółka gwarantuje wygodę i naturalne dopasowanie wokół stawu skokowego. Miękki języczek nie uwiera górnej części stopki i dokładnie do niej przylega.

 

- PODESZWA -

Jest węższa z tyłu, aby pięta, która przenosi główny ciężar ciała, mogła być stabilnie ulokowana w bucie, a szersza z przodu, aby paluszki miały swobodę podczas chodzenia. Trwałe gumowe poduszki w pięcie i przedniej części buta gwarantują dobrą przyczepność na każdej powierzchni. Sam wzór bieżnika podeszwy sprawia, że stopę można bez problemów obracać na każdej powierzchni. Prążkowane brzegi utrudniają ślizganie się na trawie. Przód podeszwy w znacznej mierze chroni paluszki dziecka przed urazami.

 

- ZAPIĘCIE -

Model posiada elastyczne sznurówki, dzięki którym języczek bez problemów można przesunąć do przodu i włożyć stopkę. Dzięki nim buciki wkłada się bardzo szybko i bezproblemowo. Sznurówki, jeśli zajdzie taka potrzeba, można wymienić na tradycyjne, dostępne w wielu kolorach w każdej pasmanterii.

 

- WNĘTRZE - 

Wypełnione jest przyjaznym dla skóry materiałem tekstylnym, który zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wkładka, która znajduje się w środku jest elastyczna, samoprofilująca się i dopasowuje się do stopy dziecka. Ponadto jest wymienna i w razie potrzeby można zamienić ją na inną, dokupioną w sklepie specjalistycznym.


Pamiętajcie, że nasi doświadczeni sprzedawcy również służą swoją pomocą. W godzinach pracy możecie uzyskać wszystkie potrzebne informacje dzwoniąc pod numer: + 48 509 608 743 lub szukać kontaktu na naszym fanpage na Facebook.com/ButyDlaMalucha


Dostępne kolory:   

nike force 1 '18 (td) różowo-białe  Nike Force 1 '18 (TD) (905220-602)

nike force 1 '18 (td) granatowo-niebieskie  Nike Force 1 '18 (TD) (905220-403)

 

Nike Force >>zobacz całą kolekcję<<

 

 

Zobacz artykuły powiązane tematycznie:


Ocena: 0