Informacje

Buty jesienno-zimowe Nike Manoa Leather cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu sezonów. 

 

Cechy charakterystyczne:

 

- CHOLEWKA - 

Wykonana ze skóry naturalnej i materiału syntetycznego zapewnia wytrzymałość w zimowych warunkach. Jej średniowysoki profil gwarantuje wygodę oraz naturalne dopasowanie stawu skokowego. 

 

- PODESZWA -

W podeszwie środkowej zastosowano technologię Phylon, która odpowiada za dobrą amortyzację. Z kolei podeszwa zewnętrzna jest gumowa, z wyrazistym wzorem bieżnika i gwarantuje dobrą przyczepność na każdej powierzchni.

 

- WNĘTRZE - 

Wypełnione jest przyjaznym dla skóry materiałem tekstylnym, który zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz zapewnia stopom ciepło, podczas zimnych dni.

 

- ZAPIĘCIE -

Model posiada tradycyjny system sznurowania z przelotkami. Dobrze ułożony języczek i poprawne sznurowanie zapewnia bardzo dobre trzymanie stopy dziecka.

 

Buty z kolekcji Nike Manoa Leather (TD) to idealny model na sezon jesienno-zimowy dla Twojego malucha, zapewniający ciepło w każdych warunkach pogodowych. Model ten doczekał się kilku wariantów kolorystycznych. W naszej ofercie można znaleźć dwa:

 

 Nike Manoa Leather (TD) brązowo-czarne

nike manoa leather (td) czarne Nike Manoa Leather (TD) czarne

 

Modele dla starszaka można znaleźć tutaj >>>kliknij<<<

 

Modele dla juniora można znaleźć tutaj >>>kliknij<<<


Pamiętajcie, że nasi doświadczeni sprzedawcy również służą swoją pomocą. W godzinach pracy możecie uzyskać wszystkie potrzebne informacje dzwoniąc pod numer: + 48 509 608 743 lub szukać kontaktu na naszym fanpage na Facebook.com/ButyDlaMalucha


Zobacz artykuły powiązane tematycznie:


Ocena: 0