Informacje

Nike Pico 5 (TDV) to nowa wersja kultowego model dla maluchów Pico 4, która od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. 

 

Cechy charakterystyczne:

 

- CHOLEWKA - 

Trwała, wykonana ze skóry naturalnej i syntetycznej, świadczy o wytrzymałości i doskonałym wsparciu. Z tyłu cholewki ulokowany jest tzw. zapiętek, czyli usztywniony element cholewki, który ma za zadanie utrzymać piętę w tej samej pozycji w bucie i zapobiec jej przesuwaniu się na boki. Niski profil cholewki pozwala swobodnie poruszać stopami w kostkach, a miękki języczek nie uwiera górnej części stopki i dokładnie do niej przylega.

- PODESZWA -

Jest węższa z tyłu, aby pięta, która przenosi główny ciężar ciała, mogła być stabilnie ulokowana w bucie, a szersza z przodu, aby paluszki miały swobodę podczas chodzenia. Oryginalna, antypoślizgowa, gumowa podeszwa zapewnia małym stopom dobrą przyczepność na każdej powierzchni. Całość uzupełnia napis Nike i jego charakterystyczny znaczek na spodzie podeszwy. 

- ZAPIĘCIE -

Model posiada regulowane, długie paski z rzepami, które ułatwiają odpowiednie dopasowanie stopki dziecka. To wszystko sprawia, że buciki zdejmuje się i wkłada bardzo szybko oraz bezproblemowo.

 

- WNĘTRZE - 

Wypełnione jest przyjaznym dla skóry materiałem tekstylnym, który zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wkładka, która znajduje się w środku jest elastyczna, samoprofilująca się i dopasowuje się do stopy dziecka. Ponadto jest wymienna i w razie potrzeby można zamienić ją na inną, dokupioną w sklepie specjalistycznym. 

 

Pozostawiając dziecko w przedszkolu na kilka lub kilkanaście godzin bardzo ważny jest odpowiedni dobór bucików dla dziecka. Poza krótkim epizodem związanym z drzemką, dziecko resztę czasu chodzi, biega, siedzi "po turecku", dlatego buciki powinny być łatwe do założenia przez dziecko. Takie właśnie są modele z kolekcji Nike Pico 5 (TDV).


Pamiętajcie, że nasi doświadczeni sprzedawcy również służą swoją pomocą. W godzinach pracy możecie uzyskać wszystkie potrzebne informacje dzwoniąc pod numer: + 48 509 608 743 lub szukać kontaktu na naszym fanpage na Facebook.com/ButyDlaMalucha


Dostępne kolory:   

 

nike pico 5 (tdv) szaro-czerwonenike pico 5 (tdv) białenike pico 5 (tdv) czarnenike pico 5 (tdv) biało-różowenike pico 5 (tdv) czarno-niebieskie

 

Nike Pico 5 >>zobacz całą kolekcję<<

 

 

Zobacz artykuły powiązane tematycznie:


Ocena: 0