Informacje

Nike Star Runner 2 (TDV) to przykład doskonałego obuwia biegowego, które zostało stworzone z myślą o młodych, aktywnych dzieciakach.

 

Cechy charakterystyczne:

 

- CHOLEWKA - 

Lekka, przewiewna, miękka i elastyczna na całej długości, wykonana ze skóry naturalnej i syntetycznej. Niski profil cholewki pozwala swobodnie poruszać stopami w kostkach. 

 

- PODESZWA -

Jest węższa z tyłu, aby pięta, która przenosi główny ciężar ciała, mogła być stabilnie ulokowana w bucie, a szersza z przodu, aby paluszki miały swobodę podczas chodzenia. Pełnowymiarowa piankowa podeszwa środkowa amortyzuje każdy krok i zapewnia niesamowitą wygodę. Dodatkowo podeszwa jest niezwykle elastyczna i nie ogranicza ruchów dziecka, nawet podczas siedzenia na dywanie, dzięki temu nie traci podczas chodzenia niczego ze stabilności.

 

- PIĘTKA - 

Z tyłu cholewki ulokowany jest tzw. zapiętek, czyli usztywniony element cholewki, który ma za zadanie utrzymać piętę w tej samej pozycji w bucie i zapobiec jej przesuwaniu się na boki.

 

- ZAPIĘCIE -

Całość spinają wygodne rzepy, które ułatwią odpowiednie dopasowanie stopki dziecka. To wszystko sprawia, że buciki wkłada się bardzo szybko i bezproblemowo. 

 

- WNĘTRZE - 

Wypełnione jest przyjaznym dla skóry materiałem tekstylnym, który zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wkładka, która znajduje się w środku jest elastyczna, samoprofilująca się i dopasowuje się do stopy dziecka.

 

Pozostawiając dziecko w przedszkolu na kilka lub kilkanaście godzin bardzo ważny jest odpowiedni dobór bucików dla dziecka. Poza krótkim epizodem związanym z drzemką, dziecko resztę czasu chodzi, biega, siedzi "po turecku", dlatego buciki powinny być dobrze wentylowane i łatwe do założenia przez dziecko. Takie właśnie są modele z kolekcji Nike Star Runner 2 (TDV), które idealnie nadają się jako buciki do przedszkola. W naszej ofercie posiadamy takie wersje kolorystyczne:

 

 

Modele dla starszaka można znaleźć tutaj >>>kliknij<<<

 


Pamiętajcie, że nasi doświadczeni sprzedawcy również służą swoją pomocą. W godzinach pracy możecie uzyskać wszystkie potrzebne informacje dzwoniąc pod numer: + 48 509 608 743 lub szukać kontaktu na naszym fanpage na Facebook.com/ButyDlaMalucha


Zobacz artykuły powiązane tematycznie:


 

Ocena: 5