Informacje

 

 

OrthoLite są to specjalnie wyprofilowane wkładki, które zapewniają wygodę już od pierwszego użytkowania. Pianki OrthoLite są dostępne w grubościach od 2 mm do 20 mm w szerokiej gamie kolorów, w tym m.in.: żółty, niebieski, zielony, czerwony, szary, morelowy pomarańcz, limonkowy, rudy brąz, szokujący róż.

 

 

ortholite

 

Korzyści z technologii OrthoLite:

 

- długoterminowa amortyzacja

W przeciwieństwie do tradycyjnych wkładek, które stają się płaskie, wkładki OrthoLite zachowują ponad 95% swojej grubości w miarę upływu czasu, więc amortyzacja i dopasowanie wewnątrz buta nie ulegnie zmianie, zapewniając maksymalny komfort za każdym razem, gdy umieścimy je w bucie. 

 

- oddychalność

Pianka OrthoLite jest w 95%-100% oddychająca, umożliwiając przepływ powietrza wewnątrz i wokół wkładki i w ten sposób pozostawiając stopy chłodniejsze i bardziej suche. 

 

- odprowadzanie wilgoci

Unikalna struktura otwartokomórkowej wkładki OrthoLite tworzy system zarządzania wilgocią, pomagając przenieść wilgoć z dala od stopy. 

 

- funkcja antybakteryjna

Opatentowane antybiotyki na bazie soli są dodawane do wszystkich pianek OrthoLite w celu zwalczenia obecności grzybów, bakterii i nieprzyjemnego zapachu. 

 

- nadają się do prania w pralce

Wkładki OrthoLite można prać w pralce, za każdym razem wychodzą jak nowe, przy zachowaniu wszystkich swoich właściwości po praniu.

 

- lekkość

Zapewniają amortyzację i optymalną wydajność, bez zwiększania wagi buta. 

 

ortholite

 

OrthoLite kontynuuje agresywne działania marketingowe, aby promować swoją pozycję lidera i korzyści wynikających z jego technologii pianki do różnych rynków docelowych: biegaczy, turystów, spacerowiczów itp. - z korzyścią dla producentów obuwia i ich dystrybutorów. 

 

 

Źródło: www.ortholite.com

 

 

Ocena: 0