Informacje

Buty dla dziecka marki Bartek, profilaktyczne trzewiki w różnych wariantach kolorystycznych. Buciki wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniających maksymalny komfort użytkowania. Podeszwa w butach dla dzieci Bartek zapewnia prawidłowy rozwój stopy dziecka.

 

Cechy charakterystyczne:

 

- CHOLEWKA -

Cholewka ze skóry naturalnej gwarantuje wytrzymałość. Jej górna, bardzo elastyczna część idealnie obejmuje nóżkę, kostka jest odpowiednio usztywniona ale na tyle elastyczna, żeby nie ograniczać swobody ruchu. Dodatkowo na skórzanym zapiętku  znajduje się odblaskowa tasiemka. 

 

- PODESZWA -

Podeszwa z termoplastycznego kauczuku jest odporna na temperatury, nie pęka oraz zapewnia dobrą przyczepność na każdej powierzchni, dzięki właściwościom antypoślizgowym.

- ZAPIĘCIE -

Zapięcie w postaci dwóch pasków na rzep sprawia, że ich zakładanie i zdejmowanie jest proste i bezproblemowe. Rzepy z szerokim zakersem regulacji, dopasują bucik praktycznie do każdego kształtu stopy.

 

- WNĘTRZE -

Wkładka B-FRESH ze skóry naturalnej jest profilowana oraz działa jak wbudowany dezodorant, czyli skutecznie zapobiega powstawaniu przykrego zapachu potu wewnątrz buta, dzięki temu obuwie dłużej zachowuje świeżość, a stopa dziecka przez cały dzień jest czysta, zdrowa i bezpieczna.

Buty dla dziecka marki Bartek, profilaktyczne trzewiki:

Bartek Profilaktyczne Trzewiki zielono-beżowe Bartek Profilaktyczne Trzewiki granatowo-niebieskie Bartek Profilaktyczne Trzewiki brązowe Bartek Profilaktyczne Trzewiki pomarańczowo-granatowe Bartek Profilaktyczne Trzewiki niebiesko-białe

 


Pamiętajcie, że nasi doświadczeni sprzedawcy również służą swoją pomocą. W godzinach pracy możecie uzyskać wszystkie potrzebne informacje dzwoniąc pod numer: + 48 509 608 743 lub szukać kontaktu na naszym fanpage na Facebook.com/ButyDlaMalucha


Zobacz artykuły powiązane tematycznie:


Ocena: 3.5