boots

Program partnerski

Program partnerski (afiliacyjny) - co to jest?

Masz własną stronę internetową, prowadzisz bloga, a może udzielasz się na forach lub portalach społecznościowych?

Dzięki nam możesz teraz na tym zarabiać!

Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym serwisie, a będziesz miał dostęp do najlepszych programów partnerskich.

Nie czekaj, zacznij zarabiać już dzisiaj!- WITRYNA ZARABIAJĄCA NA CIEBIE - 

Czas i wkład pracy zaangażowane przez Ciebie w budowę witryny przynosi rezultat w postaci rosnącej liczby odwiedzin? Nasz program afiliacyjny, przyniesie również efekt finansowy. Partners to narzędzie służące do zamieszczania reklam w witrynach. Reklama ta będzie generować działanie, a Ty będziesz za nie wynagradzany. Działanie użytkowników Twojej witryny może się wyrażać na trzy sposoby: kliknięcie w reklamę, wypełnienie formularza na stronie docelowej oraz zakup produktu przez użytkownika na stronie docelowej programu.

- SIEĆ REKLAMODAWCÓW -

Nie współpracujemy z każdym. Reklamodawców starannie dobieramy według jakości proponowanych przez nich dóbr i usług. Dzięki temu w systemie możesz generować ponadprzeciętne prowizje, a wynagrodzenie otrzymasz kiedy tego potrzebujesz.

- TY DECYDUJESZ -

Sam najlepiej znasz swoich użytkowników. Wiesz w jakich obszarach wykazują zainteresowanie oraz jakie kreacje reklamowe mogą spotkać się z ich odzewem. Dlatego w programie afiliacyjnym korzystasz z pełnej swobody wyboru akcji, w których chcesz uczestniczyć. Decydujesz również o sposobie i czasie wyświetlania elementów w witrynie.

- REKLAMY, KTÓRE KONWERTUJĄ -

W ramach każdego programu partnerskiego masz do wyboru rozmaite formy reklamowe. Wszystkie, nim uzyskały swój ostateczny kształt, przeszły przez proces konsultacji i weryfikacji. Na bieżąco monitorujemy wskaźnik konwersji poszczególnych kreacji tak, by w razie potrzeby szybko wprowadzić niezbędne modyfikacje.

- DORADZTWO, POMOC TECHNICZNA - 

Masz stały dostęp do doradcy, który wskaże programy najlepiej odpowiadające profilowi Twojej witryny oraz wspólnie z Tobą opracuje strategię prowadzenia kampanii. Ewentualne problemy techniczne możesz nam zgłaszać w każdym czasie. Reagujemy szybko i skutecznie.

- TECHNOLOGIA - 

Dzięki naszej technologii z łatwością zarządzasz swoim kontem, wiesz ile zarobiłeś i jakie nowe programy są dostępne w naszym serwisie. Dysponujesz narzędziami służącymi do skutecznego prowadzenia Twojej kampanii w internecie. Nasz system trackingowy powoduje, że żadne ze zdarzeń stanowiących podstawę do naliczenia prowizji nie zostanie pominięte.

- NIE JESTEŚ SPRZEDAWCĄ - 

Po przystąpieniu do programu stajesz się PARTNEREM. Jako wydawca nie prowadzisz jednak sprzedaży reklamowanych przez siebie produktów lub usług. Nie ciąży na Tobie zatem żadna odpowiedzialność w zakresie dostarczenia produktu do nabywcy czy uregulowania płatności wobec sprzedawcy. Udostępniasz jedynie reklamodawcy powierzchnię reklamową na swojej witrynie i czerpiesz z tego korzyści finansowe.

- SZYBKA WYPŁATA - 

W każdej chwili możesz zlecić wypłatę zgromadzonych na Twoim koncie środków. Fakturę lub rachunek wystawiasz samodzielnie korzystając z naszego automatycznego systemu generowania płatności. Środki wypłacamy przelewem bankowym na Twoje konto.

- TWOJE ZAROBKI -

Wysokość zarobków w programie afiliacyjnym w dużej mierze zależy od liczby wyświetleń Twojej witryny. Im więcej wyświetleń, tym większy zakres oddziaływania wybranych reklam, a dzięki temu - wyższe zarobki. Musisz więc pamiętać o nieustannym rozwoju Twojej witryny, a uczestnictwo w programie afiliacyjnym zaskoczy Cię rezultatami.


Bezpłatnie dajemy Ci kompletny i łatwy w obsłudze zestaw narzędzi, dzięki któremu skutecznie poprowadzisz wybrane kampanie reklamowe na swojej witrynie.

Aktualizowane w czasie rzeczywistym statystyki pozwolą Ci na bieżąco śledzić efekty.

Partners to także pewność i bezpieczeństwo zapewnione przez zaawansowane oprogramowanie trackingowe. Identyfikuje ono wszystkie zdarzenia wygenerowane w ramach danego programu partnerskiego.Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Poznajmy się.

Pisz do nas na adres[email protected]Najnowsze info

Nike Sunray Adjust 5 V2 (TD)

Elastyczne, lekkie, zapewniają komfort przez całe letnie dni.

czytaj więcej >

Partners Club - na tych produktach zyskasz najwięcej!

Zbierz podwójne punkty w naszym klubie i wymień je na złotówki!

czytaj więcej >

Nike WearAllDay (TDV)

Buciki do noszenia na co dzień - będą towarzyszyć maluchowi podczas przygód.

czytaj więcej >

Nike Revolution 5 (TDV)

Minimalistyczny wygląd i maksymalna wygoda - przypadną do gustu każdemu maluchowi.

czytaj więcej >

del

Program partnerski

boots
Na podany adres e-mail zostanie wysłana jednorazowo informacja o ponownej dostępności wskazanego towaru. Administratorem danych osobowych jest Szopex-Dutkiewicz sp. z o. o. sp.k. z siedzibą w Olsztynie, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Olsztynie VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000724788.
W kontakcie +48 509 608 743
Bezpłatna wysyłka dla zamówień powyżej 200 PLN

O nas

aside logo W ofercie sklepu Buty Dla Malucha znajdziecie buty dla dzieci takich marek jak adidas, Nike, Reebok i innych. Pierwszymi recenzentami i testerami naszych bucików są nasze dzieci. Aby ułatwić dobór rozmiaru każdy model buta, w rozmiarze 16-35 EU, ma wyjętą i zmierzoną wkładkę. Jeśli nie traficie z rozmiarem, gwarantujemy zwrot lub wymianę w ciągu 30 dni.