Informacje

Masz własną stronę internetową, prowadzisz bloga, a może udzielasz się na forach lub portalach społecznościowych?

Dzięki nam możesz teraz na tym zarabiać!

Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym serwisie, a będziesz miał dostęp do najlepszych programów partnerskich.

Nie czekaj, zacznij zarabiać już dzisiaj!- WITRYNA ZARABIAJĄCA NA CIEBIE - 

Czas i wkład pracy zaangażowane przez Ciebie w budowę witryny przynosi rezultat w postaci rosnącej liczby odwiedzin? Nasz program afiliacyjny, przyniesie również efekt finansowy. Partners to narzędzie służące do zamieszczania reklam w witrynach. Reklama ta będzie generować działanie, a Ty będziesz za nie wynagradzany. Działanie użytkowników Twojej witryny może się wyrażać na trzy sposoby: kliknięcie w reklamę, wypełnienie formularza na stronie docelowej oraz zakup produktu przez użytkownika na stronie docelowej programu.

="">
- SIEĆ REKLAMODAWCÓW -

Nie współpracujemy z każdym. Reklamodawców starannie dobieramy według jakości proponowanych przez nich dóbr i usług. Dzięki temu w systemie możesz generować ponadprzeciętne prowizje, a wynagrodzenie otrzymasz kiedy tego potrzebujesz.

="">
- TY DECYDUJESZ -

Sam najlepiej znasz swoich użytkowników. Wiesz w jakich obszarach wykazują zainteresowanie oraz jakie kreacje reklamowe mogą spotkać się z ich odzewem. Dlatego w programie afiliacyjnym korzystasz z pełnej swobody wyboru akcji, w których chcesz uczestniczyć. Decydujesz również o sposobie i czasie wyświetlania elementów w witrynie.

="">
- REKLAMY, KTÓRE KONWERTUJĄ -

W ramach każdego programu partnerskiego masz do wyboru rozmaite formy reklamowe. Wszystkie, nim uzyskały swój ostateczny kształt, przeszły przez proces konsultacji i weryfikacji. Na bieżąco monitorujemy wskaźnik konwersji poszczególnych kreacji tak, by w razie potrzeby szybko wprowadzić niezbędne modyfikacje.

="">
- DORADZTWO, POMOC TECHNICZNA - 

Masz stały dostęp do doradcy, który wskaże programy najlepiej odpowiadające profilowi Twojej witryny oraz wspólnie z Tobą opracuje strategię prowadzenia kampanii. Ewentualne problemy techniczne możesz nam zgłaszać w każdym czasie. Reagujemy szybko i skutecznie.

="">
- TECHNOLOGIA - 

Dzięki naszej technologii z łatwością zarządzasz swoim kontem, wiesz ile zarobiłeś i jakie nowe programy są dostępne w naszym serwisie. Dysponujesz narzędziami służącymi do skutecznego prowadzenia Twojej kampanii w internecie. Nasz system trackingowy powoduje, że żadne ze zdarzeń stanowiących podstawę do naliczenia prowizji nie zostanie pominięte.

="">
- NIE JESTEŚ SPRZEDAWCĄ - 

Po przystąpieniu do programu stajesz się PARTNEREM. Jako wydawca nie prowadzisz jednak sprzedaży reklamowanych przez siebie produktów lub usług. Nie ciąży na Tobie zatem żadna odpowiedzialność w zakresie dostarczenia produktu do nabywcy czy uregulowania płatności wobec sprzedawcy. Udostępniasz jedynie reklamodawcy powierzchnię reklamową na swojej witrynie i czerpiesz z tego korzyści finansowe.

="">
- SZYBKA WYPŁATA - 

W każdej chwili możesz zlecić wypłatę zgromadzonych na Twoim koncie środków. Fakturę lub rachunek wystawiasz samodzielnie korzystając z naszego automatycznego systemu generowania płatności. Środki wypłacamy przelewem bankowym na Twoje konto.

="">
- TWOJE ZAROBKI -

Wysokość zarobków w programie afiliacyjnym w dużej mierze zależy od liczby wyświetleń Twojej witryny. Im więcej wyświetleń, tym większy zakres oddziaływania wybranych reklam, a dzięki temu - wyższe zarobki. Musisz więc pamiętać o nieustannym rozwoju Twojej witryny, a uczestnictwo w programie afiliacyjnym zaskoczy Cię rezultatami.

="">


Bezpłatnie dajemy Ci kompletny i łatwy w obsłudze zestaw narzędzi, dzięki któremu skutecznie poprowadzisz wybrane kampanie reklamowe na swojej witrynie.

Aktualizowane w czasie rzeczywistym statystyki pozwolą Ci na bieżąco śledzić efekty.

Partners to także pewność i bezpieczeństwo zapewnione przez zaawansowane oprogramowanie trackingowe. Identyfikuje ono wszystkie zdarzenia wygenerowane w ramach danego programu partnerskiego.Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Poznajmy się.

Pisz do nas na adres[email protected]Ocena: 5