Zespół ButyDlaMalucha.pl


Wszyscy rodzice z niecierpliwością czekają na pierwszy krok swoich pociech.


To właśnie od niego dzieci rozpoczynają odkrywanie otaczającego ich świata, najpierw pod czujnym okiem swoich opiekunów, później samodzielnie. Wierzymy, że odpowiednie obuwie dziecięce nie tylko zagwarantuje bezpieczeństwo, stabilność i komfort stawianych kroków, ale również zapewni prawidłowy rozwój i radosne zgłębianie tajemnic życia.


Wybór obuwia dla młodego człowieka jest niezwykle ważny, dlatego dobierając produkty do naszej oferty, kierujemy się tym, czym kierowaliby się kochający rodzice, czyli troską o bezpieczeństwo, rozwój i zdrowie dzieci.


W serwisie ButydlaMalucha.pl znajdziecie Państwo najwyższej jakości produkty od sprawdzonych producentów, takich jak: adidas, Nike, Reebok, Puma, Kappa. Dbamy o to, aby zaspokoić oczekiwania najmłodszych nie tylko pod względem kolorystyki, ciekawego designu i najnowszych trendów, ale również pod względem wygody użytkowania, jednocześnie uwzględniając specyficzne potrzeby różnych grup wiekowych.


Nasi doświadczeni sprzedawcy (również rodzice maluchów) z przyjemnością posłużą radą, odpowiedzą na wszelkie pytania oraz pomogą w wyborze odpowiedniego obuwia i akcesoriów.


Mogą się Państwo z nami skontaktować telefonicznie pod numerem: 509 608 743


mailowo na adres: [email protected] 


oraz na naszym Fanpage www.facebook.com/ButyDlaMalucha
Logotypy do pobrania:


 logotyp ButyDlaMalucha.pl  w formacie png    

  
logotyp ButyDlaMalucha.pl  w formacie pdf W kontakcie +48 509 608 743
Bezpłatna wysyłka dla zamówień powyżej 200 PLN

O nas

aside logo W ofercie sklepu Buty Dla Malucha znajdziecie buty dla dzieci takich marek jak adidas, Nike, Reebok i innych. Pierwszymi recenzentami i testerami naszych bucików są nasze dzieci. Aby ułatwić dobór rozmiaru każdy model buta, w rozmiarze 16-35 EU, ma wyjętą i zmierzoną wkładkę. Jeśli nie traficie z rozmiarem, gwarantujemy zwrot lub wymianę w ciągu 30 dni.