Ubranka dla niemowląt

ubranka dla niemowląt
Odzież
Filtry
 • Wybrane filtry
  • Odzież
  • maluszek (16-19)
 • Grupa wiekowa
 • Sezon
 • Kategoria
 • Marka
 • Rozmiar
 • Kolor
 • Kampanie
 • Cena
  od
  do
Sortuj po
32Produkty

Szeroki wybór ubranek dla niemowląt w najmniejszych rozmiarach: dresiki, kurteczki itd.

Ubranka niemowlęce - jak dobrać rozmiar?

Dobór rozmiarów dla malutkiego dziecka bywa trudny, ponieważ dzieci bardzo szybko rosną. Czasem nowo zakupione ciuszki, już po około dwóch lub trzech miesiącach przestają być dobre. Należy pamiętać, że ani za małe, ani za duże ubranka nie będą wygodne. W pierwszych tygodniach życia noworodek głównie śpi, więc mogłoby się wydawać, że rozmiar ciuszków nie ma znaczenia. Ciasne mogą jednak powodować otarcia i podrażnienia delikatnej skóry, a za luźne utrudniać opiekę oraz wykonywanie czynności pielęgnacyjnych. Zadbajcie więc o to, aby ubranka były w odpowiednim rozmiarze, który określany jest poprzez długość ciała dziecka, na jaką te ubranka uszyto. Zatem np. rozmiar niemowlęcy 56 oznacza ubranko, które ma pasować na dziecko o długości ciała ok. 56 cm. Oczywiście każdy niemowlak rodzi się z inną wagą, a także rośnie w swoim własnym tempie, ale ubranka niemowlęce dopasowujemy zazwyczaj nie do wieku, ale do prawdziwego wzrostu małego człowieka.

Ubranka niemowlęce - jaki rodzaj zapięcia jest najczęściej stosowany?

Ubranka niemowlęce powinny być nie tylko wygodne dla maluszków, ale też dla ich rodziców. Niemowlęta nie ubiorą się same, a opieka nad kilkutygodniowym czy kilkumiesięcznym dzieckiem wymaga częstego przewijania i przebierania go. Aby pomóc w tym rodzicom, producenci odzieży niemowlęcej stosują zazwyczaj zatrzaski – napy i springi, które są najbardziej praktycznym rodzajem zapięcia. Należy jednak zwrócić uwagę na jakość tego typu zatrzasków, które powinny być pozbawione szkodliwych dodatków, w tym niklu i toksycznych barwników. Warto przyjrzeć się także materiałowi wykorzystanemu do wykonania zapięcia. Plastikowe napy, z uwagi na intensywne użytkowanie i częste pranie odzieży dziecięcej, powinny być trwałe, odporne na uszkodzenia, przetarcia czy zarysowania. W przeciwieństwie do tradycyjnych guzików, mocno przytwierdzone do ubrania napy, znacznie trudniej jest oderwać, a dzięki ich zastosowaniu rodzice mogą sprawnie przewijać niemowlęta.

Ubranka niemowlęce - jakie znajdę w ofercie sklepu?

Wszystkie ubranka niemowlęce oferowane w naszym sklepie to produkty najwyższej jakości, pochodzące od renomowanych producentów, takich jak Nike czy adidas. Ubranka występują w wariantach dla chłopców i dziewczynek, jak i w neutralnych barwach, odpowiednich dla obu płci. Wśród ubranek znajdziecie komplety dresowe, body, koszulki, bluzy i inne ubranka dla niemowląt. Charakteryzują się one modnym designem, inspirowanym postaciami z bajek, jak również w klasycznym wzornictwie. Zakupy w naszym sklepie są proste i przyjemne, a duży wybór produktów z pewnością umożliwi znalezienie ubranka, butów czy akcesoriów dla dzieci, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających rodziców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.