Buty dziecięce rozmiary 28 - 35

Buty dziecięce 28,29,30,31,32,33,34,35
Obuwie
Filtry
 • Wybrane filtry
  • Obuwie
  • starszak (28-35)
 • Grupa wiekowa
 • Sezon
 • Kategoria
 • Marka
 • Rozmiar
 • Kolor
 • Kampanie
 • Cena
  od
  do
Sortuj po
180Produktów

Buty dziecięce adidas, Nike, Reebok, Jordan, Kappa w rozmiarach 28-35. Wpływają na prawidłowy rozwój stóp dziecka, zapewniając komfort użytkowania podczas codziennej aktywności oraz poczucie bezpieczeństwa. Łączą wygodę z atrakcyjnym designem, dlatego z naszymi butami zadbasz o zdrowie swojego dziecka. Duży wybór kolorów i rozmiarów. Rozsądne ceny i regularne promocje!

Buty dziecięce - w jaki sposób prawidłowo dobrać rozmiar?

Najlepszym sposobem odpowiedniego doboru rozmiaru jest oczywiście bezpośrednie przymierzenie bucika w sklepie, ale jeśli nie mamy takiej możliwości, to są sposoby, aby poradzić sobie inaczej. Najważniejsze jest ustalić dokładną długość stopki dziecka. A że nie jest to takie proste, to zapewne przekonało się o tym już wiele z was. Idąc na skróty, niektórzy mierzą stopę podczas gdy dziecko śpi. Jest to bardzo proste, ale nic nam nie daje. Długość stopy powinna być zmierzona, gdy dziecko równomiernie całym ciałkiem stoi na podłodze, wtedy możemy zmierzyć długość z wyciągniętymi paluszkami. Najlepiej postawić stopę dziecka na kartce papieru i pamiętać o tym, aby piętka dotykała ściany. Po zaznaczeniu linii najdłuższego paluszka oraz pięty, wystarczy dokładnie zmierzyć odległość pomiędzy tymi punktami. Do otrzymanej długości dodajcie ok. 1 cm i macie długość wkładki w bucikach, które chcecie kupić. W naszych tabelach rozmiarowych długość ta określana jest jako rzeczywista długość wkładki. Przyjmuje się, że wspomniana rzeczywista długość wkładki w nowych bucikach nie powinna być dłuższa niż 1 cm od aktualnej długości stopki.

Buty dziecięce - jaki rodzaj zapięcia w nich występuje?

W butach dla dzieci można spotkać wszystkie możliwe rodzaje zapięć. Rodzaj zastosowanego zapięcia zależeć może od materiału, z którego wykonana jest cholewka, giętkości podeszwy lub fantazji projektanta. Jedno jest ważne - jeśli dziecko jest już na tyle samodzielne, że potrafi samo włożyć sobie na nóżki buciki, to zawsze powinniśmy sprawdzić, czy są poprawnie zapięte. Rzepki czy paski z rzepami powinny być odpowiednie dociągnięte i dobrze ułożone względem siebie, sznurówki dobrze zawiązane, a w przypadku samodociskowych gumeczek, czy języczek ułożony jest poprawnie i nie przesunął się na bok.

Buty dziecięce - co zrobić, jeśli rozmiar okaże się nieodpowiedni?

Na zwrot lub wymianę każdy klient ma 30 dni od daty otrzymania przesyłki. Pamiętajcie, że nasi doświadczeni sprzedawcy służą swoją pomocą przy doborze odpowiedniego rozmiaru, w celu uniknięcia ewentualnego zwrotu lub wymiany w przyszłości. Mamy blisko 30-letnie doświadczenie w sprzedaży obuwia dla dzieci, dlatego bez problemu doradzimy jak prawidłowo dobrać rozmiar.